Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Cengiz Makine makine alanında sizlere profesyonel çözümler sunar.

1972 yılında Seyfettin CENGİZ tarafından kurulan Cengiz Makina, geçmişten gelen tecrübesiyle ağaç işleme ve mobilya makineleri satıcıları arasında Türkiye’nin önde gelen firması olarak kendine yer edinmiştir. Hizmet verdiği sektörlere globali karşılayan vizyonu ile kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üstün hizmet anlayışı sunmaktadır.

Şeffaflık ve güven ilkelerini öncelikli değer olarak benimseyen Cengiz Makina, üstün ürün kalitesi ve uygun fiyatın yanı sıra satış sonrası servis ağı ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

NEDEN CENGİZ MAKİNE'Yİ SEÇMELİSİNİZ?

Kalite, süreklilik
etkin servis politikası

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en uygun ve en hızlı şekilde karşılarken ve müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutarken kalite anlayışımızdan ödün vermeden sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Cengiz Makina olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘lider satıcı’ konumuna erişmektir.

Temel Değerlerimiz

Cengiz Makina birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

CENGİZ MAKİNE NELER YAPTI?

Profesyonel makine çözümleri

273 +

İş Ortaklığı

14 +

Sektörel Hizmet

891 +

Profesyonel Çözüm

700 +

Mutlu Müşteri